» »

Ігри Феї Вінкс онлайн

Кращі Нові За рейтингом
Гра Макіяж для феї
Макіяж для феї
Гра Вінкс: розмальовки для дітей
Вінкс: розмальовки для дітей
Гра Вінкс: гра на память
Вінкс: гра на память

Нові

Гра Вінкс: розмальовки для дітей
Вінкс: розмальовки для дітей
Гра Вінкс: гра на память
Вінкс: гра на память
Гра Макіяж для феї
Макіяж для феї

Ігри Феї Вінкс - грати безкоштовно онлайн

Мультяшная школа життя

Феи Винкс 1 Напевно, всі юні дівчатка знайомі з італійським мультиплікаційним серіалом під назвою Клуб Вінкс - Школа чарівниць. Це дуже хороший мультик, які вчить дітей дружити, любити і бути добрими. Також він вчить тому, що разом з нашими друзями ми можемо досягти багато чого.

Незважаючи на те, що події в мультфільмі розгортаються у вигаданому королівстві, а головними героїнями є феї-чарівниці, тут світ показує таким, яким він і повинен бути. З усіма труднощами, перешкодами і розчаруваннями, з якими можна зіткнутися. Однак тут добре показано, що це можна подолати. Особливо якщо поруч друзі та рідні.

Знайомимося ближче з персонажами гри Феї Вінкс

Феи Винкс 3 На основі даного мультсеріалу створені ігри для дівчаток феї Вінкс. Вони зараз одні з найпопулярніших в ігровій індустрії, так само як і ігри для дівчаток чарівниці, створені на основі іншого мультфільму. Розповімо трохи про головні героїнь, які вас чекають в мультсеріалі і в іграх Вінкс:

  • Лейла вміє відстоювати власні права. Це особистість з характером, але в той же час вони самотня і ранима.
  • Муза теж самотня чарівниця з синім волоссям.
  • Також тут є розумна і відважна Текна.
  • Дуже популярна серед прихильниць мультсеріалу модниця і красуня Стелла. Практично у всіх сучасних серіалах і мультфільмах є така дівчина. Стелла сильна духом, тому що їй вдалося пережити розлучення батьків. Вона продовжує бути веселою оптимісткою. Вона додає справжній заряд позитиву!
  • Також у серіалі популярна ніжна, чуйна і романтична дівчина Флора. Багато хто вважає, що вона зразок, якою має бути справжня дівчина.
  • Також хочеться відзначити правильну чарівницю Блум.

Усіх цих персонажів можна дізнатися ще краще якщо подивитися всі сезони мультиплікаційного серіалу Школа Чарівниць Феи Винкс 2 або погравши в ігри маленька фея. Вони вам сподобаються особливо, якщо вас приваблює боротьба добра зі злом, яка в даному серіалі відображена з елементами магії.

Ігри на будь-який смак!

Ігри феї Вінкс дозволяють не тільки насолоджуватися чарівницями по телевізору, але і безпосередньо брати участь у їх пригоди в чарівному світі! Ігри про Винкс одні з найрізноманітніших в світі флеш ігор. Їх створено тисячі, і ви обов'язково знайдете ту гру, яка вам найбільше підходить. Якщо ви не любите бродилки і пригоди, можна ходити по магазинах за покупками з нашими чарівницями. Якщо ви і це не любите, тоді можна розфарбувати їх. Або зробити їм зачіски. Або зробити їм макіяж. Або зіграти в сотні інших ігор на тему чарівниць Вінкс, які є на нашому сайті! Приємного вам проведення часу за іграми!