» »

Ігри сумо онлайн

Кращі Нові За рейтингом
Гра Вечірка президента
Вечірка президента
Гра сумо
сумо
Гра велике сумо
велике сумо
Гра Змагання з сумо
Змагання з сумо
Гра Сага сумо
Сага сумо
Гра сторона знаменитостей
сторона знаменитостей
Гра вечірка сумоїстів
вечірка сумоїстів

Нові

Гра Вечірка президента
Вечірка президента
Гра сумо
сумо
Гра велике сумо
велике сумо
Гра Змагання з сумо
Змагання з сумо
Гра Сага сумо
Сага сумо
Гра сторона знаменитостей
сторона знаменитостей
Гра вечірка сумоїстів
вечірка сумоїстів

Ігри сумо - грати безкоштовно онлайн

Історія найдавнішого виду боротьби

Сумо 2 Сумо - це вид японських єдиноборств, де на круглому рингу двоє борців виявляють найсильнішого з них. Коріння цього бойового мистецтва йдуть у старовину, тому перед кожним поєдинком продовжує дотримуватися традиційна церемонія. Цей вид єдиноборств з традиційно японського, став все більше освоювати нові горизонти в інших країнах. Однак, не дивлячись на те, що з'явилися сумоїсти різних країн і національностей, тільки в Японії він має статус професійного. В інших країнах це всього лише аматорське сумо.

Професійне сучасне сумо гармонійно поєднує в собі основи спорту, шоу, єдиноборства, бізнесу та національних традицій. Перші згадки сумо відносяться до VIII століття в японських текстах, і називається сумаи. На додаток, сумо асоціюється з релігією Сінто, а саме з її ритуалом. В окремих монастирях ще можна зустріти зображення, де людина веде сутичку з богом. Важливу роль сумо відігравало і у військовій підготовці, даючи воїнам навички твердо стояти в бою на ногах. Існувало кілька напрямків сумо:

  • придворне;
  • храмове;
  • народне;
  • вуличне;
  • майданні.

Городяни просто могли помірятися силами один з одним.

Відчуйте себе справжнім сумоїстом граючи в ігри Сумо

Сумо 1 Остаточно правила сумо склалися в часи Хейан (794-1185 рр. ) І забороняли штовхати один одного, бити по голові і тягати за волосся. Онлайн ігри сумо часто досить забавно повторюють традиції цієї східної боротьби. Герої ігр сумо виглядають підкреслено вгодованим, а їх рухи нагадують швидше руху повітряної кульки. Так, наприклад, в одній з ігор вам треба весь час підживлювати свого сумоїста і намагатися не зіткнутися з противником, інакше просто лусніть як мильна бульбашка. Гра нехитра, але вимагає спритності.

У наступному вигляді гри борці сумо виступатимуть на майданчику, і намагатися виштовхнути один одного з кола. Ваше завдання зіштовхнути противника з рингу і стати переможцем. Все відбувається досить швидко, тому не будьте розмазень і покажіть хто справжній важковаговик. В іншому випадку, якщо перемога буде не вашою, ваш спортсмен розридається як дитина.

Як виглядають борці сумо?

Сумо 3 У сумоїстів досить своєрідна форма, яка складається лише із спеціального пояса, званого «маваси». Цей пояс являє собою широку смугу тканини, як правило, темного кольору і обгортається навколо голого тіла спортсмена і пропускається між ніг, а кінець стрічки закріплюється вузлом на спині. Якщо під час бою маваси розмотався, це веде до дискваліфікації.

У сумоїстів високого рангу цей пояс шовковий. До нього підвішується «Сагар» - звисають прикрасу. Воно не несе ніякого функціонального призначення, крім декоративного. У двох самих вищих рангів є спеціальний пояс, який називається кесе-маваси і нагадує розшитий фартух (у кожного свій) і одягається при ритуалах. Волосся борці збирають у пучок на верхівці, який служить не тільки прикрасою, але і пом'якшує удар при падінні і ударом головою. Але якщо в житті борці сумо відносяться до свого національного виду спорту з великою повагою і суворо дотримуються традицій, то комп'ютерні сумо гри, мабуть вирішили ці традиції всіляко порушувати.

В одній з ігор з'єднали сумо, футбол і стрілянину з рогатки. Ось таке дивне поєднання призвело до того, що масивний дядько перетворився на воланчик. Маленькі дівчатка розтягують його пояс-маваси, перетворюючи в рогатку, а вам треба за допомогою комп'ютерної мишки вистрілити бідолахою так, щоб він перелетів через все футбольне поле і влучив у ворота. Ось такий цікавий і серйозний вид спорту сумо, і такі зовсім несерйозні гри про нього. Грайте і веселіться!