» »

Нові

Гра Ударний загін кошенят - Останній рубіж
Ударний загін кошенят - Останній рубіж

Ігри Коти Воїтелі онлайн

Кращі Нові За рейтингом
Гра Ударний загін кошенят - Останній рубіж
Ударний загін кошенят - Останній рубіж

Ігри Коти Воїтелі - грати безкоштовно онлайн

Коти Воители або дике життя

^Коти Воители & ndash; це серія романів, про милих котиків, але як видно з назви не таких милих як домашні пухнасті мурличущіе друзі людей. Ця історія про диких кішок, вони проживають в лісах і розділилися на племена. Різні племена воюють між собою з різних причин, через територій, любові і прожитку.
Почалася історія з домашнього кошеняти Рижика, він втік з дому від блюдця з молоком в ліс, підріс і став главою Грозового племені. Ім'я Рудий, кіт змінив і став називатися Огнезвезд. Здійснив цей кіт чимало подвигів, справив потомство і брав участь у багатьох пригодах і битвах.

& нбсп;

Серія книг та ігри Коти воители розповідають не тільки про історію одного кота, а й багатьох інших:

& нбсп;

1 2 3 Огнезвезд & ndash; рудий гладкошерстий кіт з порваним вухом. Його тіло вкрите бойовими шрамами, він добрий і справедливий, завжди готовий діяти, що б захистити сім'ю і своє плем'я; 4 5 2 3 Звездоцап & ndash; великий коричневий кіт зі смужками, він боєць і його зовнішність говорить про це сама за себе. Його недолік в тому, що він дуже прагнув влади, це якість штовхнуло його на не гарна вчинки, і Звездоцап став негативним героєм очоливши плем'я Тіней; 4 5 2 3 Синя Зірка & ndash; кішка блакитного забарвлення, розумна і справедлива, очолила на старості років Зоряне плем'я, покинувши Грозовое; 4 5 2 3 Біч & ndash; чорний великий кіт з одним білим носком на правій передній лапі. Злий мстивий кіт, на ньому все ще є нашийник, з часів життя у людей, але він прикрашений кігтями вбитих ним собак. Він очолює Криваве плем'я. 4 5

8

& нбсп;

У романах ще багато котів, і багато племен, всі вони з тих чи інших причин народилися на вулиці, або стали дикими позбувшись будинку, їх головне завдання вижити за всяку ціну, тому й відбуваються постійні війни.
Романов випущено багато, і вони користуються популярністю серед читачів. Мультиплікаційних або кінофільмів за ним поки не знято, але шанувальники створюють аматорські проекти і викладають їх в мережу. Розробники комп'ютерних розваг випустили гри Warriors, в них кішки милі потрапляють у різні пригоди.

Ігри Коти воители & ndash; пригоди онлайн

^Ігри про Котов войовників випущені в різних версіях, серед них є проекти для маленьких дітей і школярів або дорослих любителів роману. Автори ігр наділили своїх героїв специфічною зовнішністю, що б дітям було цікавіше, так як немає екранізації романів, то опис персонажів залишає простір фантазії у втіленні героїв. Є версії, де використовуються реальні анімовані коти і ними можна управляти.
Всі безкоштовні гри Коти Воители користувачі можуть знайти в цьому розділі сайту, вони не вимагають реєстрації, і в них немає вбудованих магазинів, де потрібно витрачати справжні гроші. Коти Воители онлайн ігри не потрібно завантажувати на комп'ютер, а потім встановлювати, вибравши відповідну версію, користувач одним кліком мишки приступить до розваг, а коли захоче чого-небудь нового вибере інший варіант.
В Коти Воители ігри грати можуть маленькі діти, є різні види розмальовок з милими котиками і версії де гравцям належить створити власну сценку з персонажами книги, коти знаходяться у вікні праворуч, а перед користувачем стоїть завдання так розсадити і розставити їх на порожньому тлі, що б вийшло зображення зі змістом.
Відмінні пригоди чекають братів котів у обледенілому багатоповерховому лабіринті, в цьому проекті гравцям потрібно подолати перешкоди, перемикати важелі і натискати кнопки що б дійти до фінішної межі, а після того як один з котів пройде шлях, потрібно все повторити і другому, на те вони і брати. Кожен наступний рівень буде все складніше і складніше, а перешкод все більше і більше.