» »

Нові

Гра Тімон і Пумба: Пригоди
Тімон і Пумба: Пригоди
Гра Тімон і Пумба: Прихований алфавіт
Тімон і Пумба: Прихований алфавіт
Гра Тімон і Пумба: Мисливець за жуками
Тімон і Пумба: Мисливець за жуками
Гра Тімон і Пумба: Сортувати плитки
Тімон і Пумба: Сортувати плитки
Гра Тімон і Пумба: Бістро
Тімон і Пумба: Бістро

Ігри Тімон і Пумба онлайн

Кращі Нові За рейтингом
Гра Тімон і Пумба: Бістро
Тімон і Пумба: Бістро
Гра Тімон і Пумба: Сортувати плитки
Тімон і Пумба: Сортувати плитки
Гра Тімон і Пумба: Мисливець за жуками
Тімон і Пумба: Мисливець за жуками
Гра Тімон і Пумба: Прихований алфавіт
Тімон і Пумба: Прихований алфавіт
Гра Тімон і Пумба: Пригоди
Тімон і Пумба: Пригоди

Ігри Тімон і Пумба - грати безкоштовно онлайн

Тімон і Пумба веселі пригоди

Після виходу на екрани повнометражного мультиплікаційного фільму & laquo; Король лев & raquo;, що отримав велику популярність серед глядачів, студія Disney випустила мультиплікаційний серіал Тімон і Пумба, з найвеселішими і забавними персонажами фільму. У серіалі не триває історія, розпочата в повнометражному мультику, Тімон і його друг Пумба виступають окремими персонажами з власними пригодами, але, незважаючи на це періодично, в різних епізодах можна зустріти і героїв з Короля Лева, як першої його частини, так і другий.
Багатосерійний мультфільм знятий у жанрі ситуаційної комедії, тобто персонажі в кожній серії потрапляють в нові, не пов'язані з попередніми епізодами історії. Головними героями залишаються сурикат Тімон Берковець, він ледачий, але дуже хитрий, розумний і зарозумілий, любить тільки свого нерозлучного друга бородавочника ПУМБ Сміта. Пумба добрий і боягузливий, зазвичай Тімон їздить верхи на ньому.

& нбсп;

Інші герої яких можна зустріти в серіалі:

& нбсп;

1 2 3 Ведмідь грізлі; 4 5 2 3 Містер Бобер; 4 5 2 3 Улітку Шустрик; 4 5 2 3 Фред, старий друже Тимона, теж сурикат; 4 5 2 3 Кролик. 4 5
2

& нбсп;

Головний лиходій Квінт, він дуже самозакоханий, вважає себе кращим за інших, постійно змінює вигляд і не дає спокійно жити друзям.
Серіал і його герої дуже полюбилися дітям у багатьох країнах світу, всього випустили п'ять сезонів мультфільму. Після закриття проекту одна за однією почали виходити онлайн флеш ігри Тімон і Пумба, що б діти і дорослі мали можливість продовжувати спілкування з популярними персонажами.

Ігри Тімон і Пумба підкорюють ігровий світ

^Ігри Тімон і Пумба онлайн доступні, і їх немає необхідності завантажувати та встановлювати. Процедури реєстрації теж немає, тому розпочати веселі пригоди дуже просто, а якщо набридне, то завжди можна переключитися на іншу гру.
В Тімон і Пумба ігри грати сподобається як дітям, так і їх батькам, всі ігри створені в дуже хорошій якості, в них автори постаралися зробити барвисту, точну і відмінно промальовані графіком. Музика у фоновому режимі не відволікає гравців від процесу, але при цьому створює чудову атмосферу мультфільму і дарує гарний настрій.
Жанрів гри Тімон і Пумба безкоштовно представлена ​​велика кількість, вони створені як для маленьких гравців, так і для дорослої аудиторії, всі версії в розділі не просте розвага, але й навчання в легкій ігровій формі:

1 2 3 Гра & laquo; Знову Тімон і Пумба & raquo; підходить для юних користувачів. Тут потрібно зібрати картинку, на якій намальовано як Тімон годує одного. Щоб отримати шматочок пазла, гравцеві потрібно натиснути на червону кнопку і, отримавши його вставити на потрібне місце; 4 5 2 3 Гра & laquo; Заховані букви & raquo; - Тут гравцям потрібно проявити всю уважність, що б на тлі героїв, за допомогою збільшувального скла знайти всі букви представлені в нижній частині екрана. Діти по ходу гри можуть вивчити весь англійський алфавіт; 4 5 2 3В грі & laquo; Дошка з личинок & raquo; Тімон вирішив, як слід розважитися, придумавши собі дошку на подобі скейтборду із зеленої слизу, паличок і личинок. Вибравши відповідне місце в лісі, між пнем і каменем він хоче стати справжнім екстрималів. Завдання гравця, допомогти Тімона поставити рекорд і піднятися якомога вище в повітря; 4 5 2 3В грі з назвою & laquo; Тімон і Пумба & raquo;, сміливий сурикат осідлав, як звичайно свого друга і озброївся справжнім бойовим мечем. Вони потрапили в невідому місцевість з дивними кольоровими істотами. Пумба повинен перестрибувати через перешкоди, а Тімон розправляється з ворогами за допомогою гравця. 4 5
2

Во всі ігри Тімон і Пумба грати безкоштовно дуже весело, так як головні герої просто прекрасні.