» »

Ігри Сталкер онлайн

Кращі Нові За рейтингом
Флеш гра Убий зомбі 3 онлайн
Убий зомбі 3
Флеш гра 2 Світова війна Снайпер онлайн
2 Світова війна Снайпер
Флеш гра Один чоловік Армія 2 онлайн
Один чоловік Армія 2
Флеш гра Перехресний вогонь онлайн
Перехресний вогонь
Флеш гра Рембо онлайн
Рембо
Флеш гра Снайпер Джо онлайн
Снайпер Джо
Флеш гра Пан Помста. Акт 1 онлайн
Пан Помста. Акт 1
Флеш гра Виживання кулі онлайн
Виживання кулі
Флеш гра Кордонер онлайн
Кордонер
Флеш гра Сталкер онлайн
Сталкер
Флеш гра Супер Снайпер онлайн
Супер Снайпер
Флеш гра Свот 3 онлайн
Свот 3
Флеш гра Зомбі сталкер онлайн
Зомбі сталкер

Ігри Сталкер - грати безкоштовно онлайн

Легендарні гри Сталкер

Сталкер 1 Більшість з нас чули про чудову гру «Сталкер». Вона така популярна, що про неї чули навіть багато людей, які взагалі не люблять грати в комп'ютерні ігри. Ця гра з жанру «шутер» стала популярною з багатьох причин. По-перше, у цій грі, на відміну від більшості інших шутерів, потрібно не тільки вміти стріляти краще за всіх, але й необхідно думати які навички розвивати, в який момент, і яку броню краще одягнути і так далі. Крім того, необхідно роздумувати на тему, яке завдання найкраще виконати в першу чергу ... Загалом, гру «Сталкер» можна назвати шутером з елементами рольової гри. Можливо, з цієї причини гра стала дуже успішною.

Коротко про сюжет

Сталкер 3 Кілька слів про сюжет даної гри. Розвиток подій відбувається в аномальній зоні, яка з'явилася після аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Якщо аварія в Чорнобилі є реальним історичним фактом, то зона наповнена незвичайними явищами - це вигадка творців гри. Після початку гри, Ви відразу ж поринете в паранормальний світ з незрозумілим хаосом. Катастрофа змінила реальність, і тепер тут не діють закони фізики. Щоб вивчити настільки незвичайні явища Зони уряд відправляє в цю місцевість війська, однак не все так просто. У підсумку територія аномальної зони стала огороджена, тут були побудовані блокпости, а територію стали активно охороняти. Після цього сюди мріють пробитися й інші люди з метою вивчення аномальних явищ. Тих, кому вдається поселитися в аномальній Зоні, називають сталкерами.

Ігри, від яких неможливо відірватися

Сталкер 2 Запускаємо сталкер грати онлайн безкоштовно в який можна на нашому сайті, і починаємо жити цікавим життям сталкера! На території аномальної Зони в Чорнобилі і відбуваються всі головні події в даній захоплюючій і захоплюючій грі! Як ви вже, напевно, знаєте, незабаром після виходу першої частини під назвою «Тінь Чорнобиля» вийшло продовження гри Сталкер, під назвою «Чисте небо». Але й це ще не все, так як після вийшло ще одне продовження «Заклик Прип'яті». На сьогоднішній день є інформація про те, що зовсім скоро вийде ще одне повноцінне продовження. Крім цього, випускають різноманітні збірки, де змінюється деяка частина гри, а іноді і весь зміст. Крім того, можливе по даній грі буде випущений фільм, сценарій до якого вже пишеться. Ви можете зіграти в цю чудову гру у нас на сайті! Просто натискайте на кнопку «грати» Вашого браузера на даній сторінці і занурюйтесь у світ аномальних явищ разом зі Сталкером!