» »

Нові

Гра Мегамозок: Розфарбування
Мегамозок: Розфарбування

Ігри Мегамозок онлайн

Кращі Нові За рейтингом
Гра Мегамозок: Розфарбування
Мегамозок: Розфарбування

Ігри Мегамозок - грати безкоштовно онлайн

Мегамозок боротьба добра і зла

Мультиплікаційний повнометражний фільм & laquo; Мегамозок & raquo; розповідає історію про двох героїв, вони народилися на планеті в далекому космосі, але їх планету наздогнав вселенський катаклізм, і що б діти мали шанс вижити, батьки кинули їх в утворену чорну діру, так немовлята і потрапили на Землю. На Землі їх чекала зовсім різна доля і виховання, одна дитина, назвали його Метромен, потрапив у хорошу сім'ю, де його любили батьки і піклувалися про нього. Другому ж хлопчикові пощастило менше, він приземлився у дворі в'язниці, де його і виростили злочинці.
Різне дитинство залишило свій слід, Метромен виріс сильним, красивим і добрим, свої надприродні здібності він спрямовує на захист справедливості і порядку рідного міста Метро- Сіті. Другий герой, назвали його Мегамозок, що ріс з різними бандитами, став геніальним вченим винахідником, але його спіткала серія невдач, а досягнення Метромена і глузування через його зовнішності штовхають прибульця на бік зла, він спрямовує свої таланти на те, що б отримати визнання , якими доступними способами змусивши суперника зазнати поразки. Сам того не очікуючи Мегамозок вбиває противника, але ця перемога не приносить йому бажаного полегшення, а навпаки, без протистояння його життя втрачає сенс. Він створює собі нового противника, але той виявляється лиходієм. Фінал історії розповідає про те, що Метромен не помер, а просто вирішив здатися і сховався, Мегамозок знаходить супер героя і вмовляє повернутися, щоб продовжити охороняти місто від зла.
Персонаж Мегамозок, що не настільки виявився лиходієм, за задумом автором мультфільму, глядачі в кінці фільму готові вважати його героєм.

Ігри Мегамозок у віртуальному світі

^Ігри Мегамозок випущені за мотивами мультфільму, продовжують пригода героїв, всі версії безкоштовні, їх не потрібно завантажувати на персональний комп'ютер, а можна грати онлайн.

& нбсп;

Знову зустріти доброго і злого героя, чудово провести з ними час можна вибравши одну з версій гри Мегамозок, наприклад, любителі пазлів і головоломок знайдуть варіанти з різними рівнями складності:

& нбсп;

6 7 8 & laquo; відсортують плитки & raquo; - Класичний пазл для юних користувачів персональних комп'ютерів, що складається з 25 елементів. Кожен шматочок подається по одному після натискання кнопки; 9

0 7 8 Гра Мегамозок Пазл & ndash; сподобається тим, гравцям які не бояться викликів. Це багаторівнева версія, де потрібно повертати елементи і збирати зображення з героями мультфільму; 9

0 7 8Головоломка з Метороменом і його суперником, дозволить гравцям влаштувати справжнє змагання на швидкість і уважність, в ній все ті ж поворотні елементи зображення, але є годинник показують швидкість. 9

0

9

& нбсп;

Користувач, що зібрав швидше картинку і за меншу кількість ходів, отримує більше балів.
Разом з Мегамозком любителі ігрових автоматів можуть запросто пограти в пінбол, запустивши кульку по полю з перешкодами, гравцям потрібно не упустити його в нижню частину екрану, чим довше він літає по ігровому полю і чим точніше відбивається, тим більше очок заробляється.
У версії гри Мегамозок & laquo; Космічне зіткнення & raquo; події розгортаються в самому початку історії, коли маленька дитина потрапив в чорну діру, і летить назустріч своєму майбутньому. Він у відкритому космосі, всюди шматки метеоритів, від неминучої загибелі врятує маленького генія тільки спритність гравця, йому доведеться ухилятися від космічного сміття, але підбирати цінні предмети.
Ігри Мегамозок для малюків допоможуть зайнятися творчістю перед монітором і розфарбувати картинку з головними героями, якого кольору стане геній і герой зовсім невідомо, все в руках дитячої фантазії.